![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/5-150x150.jpg)
“Trafik ve İlk Yardım Kolu“
20 Mayıs 2024![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/12-150x150.jpg)
“İki Mısra Arasında Büyüdük”
20 Mayıs 2024![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/441576700_18347710222107259_2541873405702460462_n-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu, öğrencilerimiz ve velilerimizin katkıları ile gerçekleşen Geleneksel Çocuk Oyunları etkinliklerinde bu hafta 2-A sınıfı velilerimizden Nilhan Terzibaşoğlu Orbay, öğrencilerimize “Çizgi Oyununu” öğretmiştir. Değerli velimize öğrencilerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
#tedkdzereğlikoleji #tedliolmakayrıcalıktır #eğitimdeğiştirir #ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/441576700_18347710222107259_2541873405702460462_n-1024x1024.jpg)