![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/haber-2_001.jpg)
6. sınıf öğrencilerimiz Almanca sunumları
8 Ocak 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/Web-FittedMonopoly.png)
FİTTED MONOPOLY Oynayalım.
8 Ocak 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/1610004230743-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Özel Ortaokulu 5. Sınıf öğrencilerimiz, Sosyal Bilgiler dersinde Enerji Tasarrufu Haftasını kutladılar. Yazdıkları sloganlarla enerji tasarrufunun önemine vurgu yapan öğrencilerimiz, “Mutlu Bir Dünya İçin” etkinliği kapsamında hazırladıkları posterlerle yapmamız gerekenlere dikkat çektiler.
#tedkdzereğlikoleji