![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/dans.png)
İlkokul Dans Altyapı Çalışmaları.
8 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/BeFunky-collage-23.jpg)
“Aile Katılımı” etkinliklerinde bugün
10 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/liseeee-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi Öğrencileri olarak Yaşama değer katan, hayat veren, çoğaltan, seven tüm kadınların Dünya Kadınlar Gününu yürekten kutluyor; kadınlarımızın daha çok sevgi ve saygıyı görebilecekleri, daha huzurlu ve mutlu yaşayabilecekleri, yaşam haklarına saygı duyulduğu uzun yıllar diliyoruz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/liseeee-1024x1024.jpg)