![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/anaokulu.jpg)
“Bir Fikir İle Ne Yaparsın?”
7 Ocak 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/ilkokul1.jpg)
1. sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri ve Laboratuvar dersinde.
7 Ocak 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/Untitled-1-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu öğrencilerimiz; öğle tatillerinde kaliteli zaman geçirmek, kendilerini duygusal yönden ifade edebilmek ve özgüvenlerinin gelişimini sağlamak adına belli aralıklarla “TED Stage” etkinliği gerçekleştiriyor. Bu hafta TED Stage’ de flütü ile 5-D’ den İpek Berra Yurtseven, piyanoda ise 5-A’ dan İpek Göktan ve 6-A’ dan Özüm Duru Cihat sahne aldılar. Etkinliğe katılan öğrencilerimize okul müdürümüz Sayın Sahir Akçakoca öğrencilerimiz ve müzik öğretmenlerimize teşekkür edip öğrencilerimize katılım belgeleriyle çiçeklerini verdi.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted