![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/YAZILI-KOLAJ-2.jpg)
“İklim Krizi”
6 Ocak 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/Untitled-1.jpg)
Bu hafta TED Stage
7 Ocak 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/anaokulu-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu öğrencilerimiz “Fikrini Ortaya Koyma Gününde” “Bir Fikir İle Ne Yaparsın?” kitabını okuduktan sonra beyin fırtınası yaptılar. Öğrencilerimiz fikirlerini birbirlerine anlatarak farklı düşüncelere saygı göstermeyi ve kabullenebilmeyi kavradılar. Etkinlik sonunda her öğrenci kendi fikrini resmederek sergiledi.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted