![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/veli-bilgilendirme2.jpg)
Okul Öncesi ve İlkokul 1. Sınıf Velilerimizle Toplantı
7 Eylül 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/tedgeneltop.1_001.jpg)
Okul Kadromuz Son Hazırlıklar İçin Buluştu
7 Eylül 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/beden-eğitimi2-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Beden Eğitim ve Spor Öğretmenleri, Türk Eğitim Derneği (TED) Genel Merkezi tarafından 5-6 Eylül 2019 tarihleri arasında TED Ankara Koleji ev sahipliğinde gerçekleştirilen “TED Okulları Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenleri Mesleki Gelişim Çalıştayı”na katıldı.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakbirayrıcalıktır
#tedbirgelecekprojesi