![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/IMG-20210924-WA0000.jpg)
3.Sınıf Öğrencilerimiz, Matematik dersinde.
28 Eylül 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/HABER-1.jpg)
DÜNYA SÜT GÜNÜ
28 Eylül 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/09/BayrakSereamik.png)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu Öğrencileri ,Görsel Sanatlar dersinde, seramik sanatını yaşayarak tanıdılar. Öğrencilerimiz şekillendirme ve gözlem yapabilme yetilerini Türk Bayrağının sembollerini yaparak geliştirirken, yaratıcı bir gün geçirdiler.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
Video İçin Tıklayınız : Türk Bayrağının sembolleri