![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/1-1.jpg)
Yazar ile Söyleşi.
18 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/BeFunky-collage-38.jpg)
“Aile Katılımı” etkinliklerinde bugün.
18 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/4-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu “Aile Katılımı” etkinliklerinde bugün, Hazırlık B sınıfı öğrencilerimiz geri dönüşüm malzemelerini kullanarak kukla etkinliği, Hazırlık C sınıfı öğrencilerimiz çiçek dikimi, Mini TED sınıfı öğrencilerimiz tavşan figürlü kalemlik yaparak eğlenceli ve öğretici bir gün geçirdiler. Katılım gösteren velilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/3-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/4-1024x1024.jpg)