![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/lise-son1.jpg)
2021-2022 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları.
16 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/Untitled-1.jpg)
Bu hafta TED Stage’de.
16 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/ansinifiyeni3-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu “Aile Katılımı” etkinliklerinde bugün, Hazırlık C sınıfı öğrencilerimiz süngerden sevimli kedi yapımı etkinliği, Mini TED sınıfı öğrencilerimiz kum boyama etkinliği yaparak eğlenceli vakit geçirdiler. Katılım gösteren velilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/anasinifiyeni-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/ansinifiyeni3-1024x1024.jpg)