![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/275469312_2185625931601353_211405083476632000_n.jpg)
7. sınıf öğrencilerimiz Sosyal Bilgiler derslerinde
11 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/20220309_165448.jpg)
İlkokul öğrencilerimizin Bilim ve Teknoloji Haftası etkinlikleri
11 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/275362464_2185754121588534_3627096790886150823_n-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu “Aile Katılımı” etkinliklerinde bugün, Hazırlık A sınıfı öğrencilerimiz, dinozor el kuklası yapımı ve oyun etkinliklerinin ardından birlikte hikaye kitabı okudu. Hazırlık B sınıfı öğrencilerimiz, avukatlık mesleğini tanıdı. Hazırlık D sınıfı öğrencilerimiz, kitap ayracı ve kumbara yapımın etkinliklerinin ardından bankacılık mesleğini tanıdı. MiniTED sınıfı öğrencilerimiz, çiçek dikimi yaptılar. Katılım gösteren velilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/275117556_2185754114921868_6144535439540872605_n-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/275362464_2185754121588534_3627096790886150823_n-1024x1024.jpg)