![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/277078170_2196439927186620_1223992582740521833_n.jpg)
“TED Stage”de bu hafta.
25 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/tenissssSON.jpg)
Yıldız Erkekler Tenis takımımız İl Birincisi olmuştur.
25 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/anasinifi1-2-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu “Aile Katılımı” etkinliklerinde bugün, Hazırlık C sınıfı öğrencilerimiz sanat çalışmaları, hikâye dinletileri ve hareketli danslar eşliğinde eğlenceli bir ders geçirdiler. Katılım gösteren velimize emeğinden ötürü teşekkür ederiz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/anasinifi1-2-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/anasinifi2-1-1024x1024.jpg)