![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/318522378_134398626117575_7934436017282903778_n.jpg)
“Trafik Eğitimi ve Yaya Güvenliği”
9 Aralık 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/lise1.jpg)
Lisemizde birebir veli görüşmelerimizi gerçekleştirdik.
16 Aralık 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/anasinifi1-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu ‘Aile Katılımı’ etkinliklerinde MiniTED öğrencilerimize velimiz, diyetisyenlik mesleğini tanıtarak ardından meyve ve sebzeler ile ilgili bilgiler verdi. Hazırlık A sınıfı öğrencilerimiz kar küresi tasarladı. Hazırlık C sınıfı öğrencilerimiz kurabiye süslemesi yaptı, Hazırlık D sınıfı öğrencilerimiz de çiçek dikimi gerçekleştirdiler. Öğrencilerimize katkılarından ötürü velilerimize teşekkür ediyoruz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/anasinifi1-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/anasinifi2-1024x1024.jpg)