![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/kolaj1.jpg)
“Aile Katılım Etkinlikleri”
22 Şubat 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/274489927_2173332562830690_7808946635339313712_n.jpg)
Ekolojik Yaşam kulübü öğrencilerimiz.
23 Şubat 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/kolaj3-1-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu öğrencilerimiz “Sesler Adası” na yolculukta “U” sesi ile tanıştılar. Aynı sesle başlayan sözcükler üretip etkinliklerini tamamlayan öğrencilerimiz bir sonraki ses farkındalığı etkinliği için hazırlık yaptılar.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/kolaj3-1024x1024.jpg)