![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/ilkokul1.jpg)
İlkokul öğrencilerimiz alt yapı çalışmalarına devam ediyor.
7 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/ingilizce-zumre.png)
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü.
8 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/1-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu öğrencilerimiz tatbikatta. Değerli Velimiz Cem Kırmacıoğlu tarafından gerçekleştirilen “Aile Katılım Etkinliği” mizde, okulda, evde, yaşam alanlarında deprem-yangın vb. afetler olmadan önce alanlarımızı daha güvenli hale getirmek için neler yapılabilir? Doğal afetlerin yaşanması durumunda neler yapmalıyız? sorularına cevaplar aradık. Daha sonra Sivil Savunma İkaz-Alarm-Tahliye tatbikatı hakkında ve tahliye sırasında yapılacaklarla ilgili mini bir tatbikat gerçekleştirdik. Bu anlamlı etkinlik için velimize emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/1-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/2-1024x1024.jpg)