![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/YuzeyGerilimi.png)
9. Sınıf Öğrencilerimiz, Yüzey Gerilimi deneyi gerçekleştirdi.
1 Aralık 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/Ailekatilim1.jpg)
Aile Katılımı etkinliklerinde bugün MiniTED
1 Aralık 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/AgizDisSagligi-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu öğrencilerimize Ağız ve Diş Sağlığı Haftası kapsamında Diş Hekimi Sinem Kayapınar Taraç ağız ve diş sağlığının önemini vurgulayan bir sunum gerçekleştirdi. Öğrencilerimize sağladığı değerli katkılarından ötürü kendisine teşekkür ederiz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/AgizDisSagligi-1024x1024.jpg)