![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/03/DostlukMesale-8.jpg)
Dostluk Meşalemiz Şırnak’ta da YANDI
26 Mart 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/03/AnasınıfMuzik-1.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu Öğrencilerimiz’in “Ritim ve Enstrüman Tanıma”ya Yönelik Etkinlikleri
27 Mart 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/03/EskrimŞampiyon-1-800x480.jpg)
Kuşadasında yapılan Eskrim Türkiye Şampiyonasında TED Kdz.Ereğli Koleji Ortaokulu öğrencimiz, Damla DEMİRKOL Türkiye 3.sü olmuştur. Başarılı öğrencimizi ve saygıdeğer velimizi,kutluyor;emeklerinden dolayı Sayın Barış Bahadır Hoca’ya da tekrar çok teşekkür ederiz.