![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/02/5SınıfEtkinlik5.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji , 5.sınıf Öğrencilerimizle İngilizce Dersi Etkinliği
7 Şubat 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/02/CocukUnv-6.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Bir Kez Daha Farkını Ortaya Koydu.
9 Şubat 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/02/1SınıflarYemek1-1200x480.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji 1. Sınıflar Hayat Bilgisi dersinde “Gün içerisinde öğünlere uygun ve dengeli beslenme” kazanımı doğrultusunda öğretmenlerinin rehberliğinde , okulumuz yemekhanesinde “Kendin Yap, Kendin Ye” etkinliğine katıldılar. Öğrencilerimiz öncelikle Temizlik ve Hijyen kurallarına dikkat ederek ustalıkla hazırladıkları leziz sandiviçlerini etkinlik sonrası afiyetle yediler…