![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/Ekran-goruntusu-2024-04-02-153206-1-150x150.png)
“+1 Farkla Hayata Renk Kat”
2 Nisan 2024![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/434728451_397105796513522_5842915775671555146_n-150x150.jpg)
“Bir Şehir Bir İnsan Projesi”
25 Nisan 2024![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/Ekran-goruntusu-2024-04-25-114853-1200x480.png)
TED Kdz Ereğli Koleji Anaokulu ve İlkokulu öğrencilerimizle geleneksel READERS ARE LEADERS etkinliğimizi gerçekleştirdik. İngilizce derslerinde anaokulu öğrencilerimiz STORY TIME, ilkokul öğrencilerimiz de DECORATE A BOOKMARK, CREATE A COVER PAGE, WRITE ACROSTICS gibi renkli ve keyifli çalışmalar yaparak yaratıcılıklarını ortaya çıkardılar. Etkinliğimizin amacı kitap okumanın anlam ve önemine dikkat çekerek, öğrencilerimizi geleceğin lider bireyleri olma yolunda desteklemektir.
#tedkdzereğlikoleji #tedliolmakayrıcalıktır #eğitimdeğiştirir #ted
Video İçin Tıklayınız : “READERS ARE LEADERS”