![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/411195809_330470316510404_1700228665814836466_n-150x150.jpg)
‘Sağlıklı Beslenme Kulübü öğrencilerimiz’
19 Aralık 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/7-1-150x150.jpg)
‘Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası’
19 Aralık 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/6-1-1080x480.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu ‘Aile katılımı’ etkinliklerinde bugün Mini TED-A sınıfı öğrencilerimiz yün ipten ahtapot yaptı, Mini TED-B sınıfı öğrencilerimiz ‘Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler’ hikayesini dramatize etti. Hazırlık-A sınıfı öğrencilerimiz polislik mesleğini tanıdı, trafik kurallarını öğrendi ve kardan adam etkinliği yaptı. Hazırlık-C sınıfı öğrencilerimiz kendi bilekliklerini tasarladılar.
Öğrencilerimize katkılarından dolayı velilerimize teşekkür ediyoruz
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/5-1-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/6-1-1024x1024.jpg)