![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/408224063_324773757080060_2686899365672318523_n-150x150.jpg)
“Birebir Veli Bilgilendirme Toplantısı”
7 Aralık 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Gorsel-2023-12-01-saat-15.35.33_bab1ad11-150x150.jpg)
“Üniversite Tanıtım ve Kariyer Günü”
7 Aralık 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/408091396_324779037079532_4933643360691192584_n-1080x480.jpg)
2023-2024 Okul sporları kapsamında düzenlenen Küçük kız voleybol kategorisinde müsabakalara katılan TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu Kız Takımımız, ilk maçında Pestilci Orta Okulu ile oynadığı maçı 2-0 kazanmıştır. Öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz, Engin Kılıç’ı tebrik ediyor; başarılarının devamını diliyoruz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/408091396_324779037079532_4933643360691192584_n-1024x1024.jpg)