![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/337740470_180588194740703_7483127791551438841_n.jpg)
3.sınıf öğrencilerimiz, ”Fidan Dikme” etkinliğine katıldılar.
10 Nisan 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/337867069_124694207142949_8301700906421902480_n.jpg)
Yazar ile online buluşma…
10 Nisan 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/337883657_186849834136629_7749456177210328977_n-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 4. sınıf öğrencilerimiz, İngilizce dersinde öğrendikleri “Irregular Verbs” konusunu eğlenceli bir etkinlikle pekiştirdiler. Öğrencilerimiz seçtikleri filleri geçmiş zaman kipinde çekimleyerek cümlelerini oluşturdular.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/337883657_186849834136629_7749456177210328977_n-1024x1024.jpg)