![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/336656035_515673174070424_7644871039906796474_n.jpg)
İlçe Şampiyonuyuz…
20 Mart 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/336658796_548801060686526_1642046324621375039_n.jpg)
Yazar ile Söyleşi…
20 Mart 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/Videoframe_20230320_134114_com.huawei.himovie.overseas.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu öğrencilerimizin meslekleri tanımaları, mesleklerin insan hayatına katkısına ilişkin farkındalık geliştirmeleri ve mesleklere yönelik kalıplardan uzaklaşarak olumlu tutum geliştirmeleri amacıyla öğrencelerimiz kendilerine bir meslek seçerek drama ve şiirler aracılığıyla arkadaşlarına seçtikleri meslekleri sunma fırsatı buldular.
#tedkdzereğlikoleji #tedliolmakayrıcalıktır #eğitimdeğiştirir #ted
Video İçin Tıklayınız : “Meslekleri Tanıyorum”