![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/335829036_938571960477652_7285863453277258627_n.jpg)
Anaokulu Öğrencilerimiz ile kulüp derslerimiz devam ediyor.
20 Mart 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/336656035_515673174070424_7644871039906796474_n.jpg)
İlçe Şampiyonuyuz…
20 Mart 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/336680832_6562356823783142_6629803406929790190_n-960x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 3. Sınıf Öğrencilerimiz, İngilizce dersinde öğrendikleri kelime ve konuları ‘Quiz Show’ etkinliği ile pekiştirdiler. Heyecanın, eğlencenin, zaman yönetiminin ve bilginin bir arada olduğu etkinliğimizde öğrencilerimiz, keyifli bir ders süreci geçirdiler.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/336649322_783243786661541_8362487826303262821_n.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/336680832_6562356823783142_6629803406929790190_n.jpg)