![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/Videoframe_20230105_172323_com.huawei.himovie.overseas.jpg)
Görsel Sanatlar Dersi Yeni Yıl Teması
5 Ocak 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/1.jpg)
TEDMeets
5 Ocak 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/324183421_585670806723082_7313458078724873762_n-526x480.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 5B ve 5C sınıfı öğrencilerimizden Melis Özparlak, Ayşe Zülal, Ecrin Su İslamoğlu ve Arya Ilgın Kaya’nın karma eserlerinden oluşan kişisel resim sergileri 4 Ocak 2023 Çarşamba günü 14.00’de okul avlumuzda gerçekleştirdik. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının daim olmasını diliyoruz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/323936712_1256075311642412_7082251371062979395_n-1-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/324183421_585670806723082_7313458078724873762_n.jpg)