![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/Videoframe_20230105_172257_com.huawei.himovie.overseas.jpg)
“Bir Yaş Daha Büyüdüm”
5 Ocak 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/Videoframe_20230105_172323_com.huawei.himovie.overseas.jpg)
Görsel Sanatlar Dersi Yeni Yıl Teması
5 Ocak 2023![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/lise1-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi Okul Aile Birliğimizin düzenlediği “Yılın En Anlamlı Dileği” Yarışmasında kazananlar belli oldu. Yarışmada 9/B sınıfı birinciliği alırken ikinciliği 10/C, üçüncülüğü de 9/A sınıfı almıştır. Okul Aile Birliğimiz tarafından öğrencilerimize ödülleri 2 Ocak Pazartesi günü sunulmuştur.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/lise1-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2023/01/lise2-1024x1024.jpg)