![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/319715598_859948948783342_5919833425198356542_n-1.jpg)
Dünya Keman Günü
16 Aralık 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/Karagoz-Ile-Hacivat-Mangal-Sefasi-768x450.jpg.jpg)
“Geleneksel Çocuk Oyunları” etkinlikleri
16 Aralık 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/aile3-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu ‘Aile Katılımı’ etkinliklerinde bugün MiniTED öğrencilerimiz, kitap okuma etkinliğinin ardından yılbaşı ağacı süslediler. Hazırlık B sınıfı öğrencilerimiz, notalar ile ilgili hikaye okuyup ardından ritim çalışması yaptı, Hazırlık C sınıfı öğrencilerimiz, kendi kelebeklerini yaptılar ardından gitar dinletisi eşliğinde eğlendiler.
Hazırlık D sınıfı öğrencilerimiz de kar küresi ve kum boyama etkinliği yaptılar. Öğrencilerimize katkılarından ötürü velilerimize teşekkür ediyoruz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/aile2-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/aile3-1024x1024.jpg)