![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/318476047_134297269461044_1107006480413945428_n.jpg)
“Hour of Code” etkinliği
9 Aralık 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/318442380_134375652786539_3769314223210556615_n.jpg)
Yıldız Kız Voleybol Takımımız, Zonguldak İl finallerinde.
9 Aralık 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/318452289_134299926127445_1445463841454190124_n-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı İlkokulu 3. ve 4. sınıf öğrencilerimize okulumuz Rehberlik Birimi tarafından ‘Akran Zorbalığı’ konusunda bilgilendirici bir sunum gerçekleştirildi. Öğrencilerimiz bu derste “Zorbalık nedir, zorbalık karşısında neler yapılması gerekir?” sorularına cevaplar aradılar.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/318452289_134299926127445_1445463841454190124_n-1024x1024.jpg)