![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/EskrimSampiyonlar.jpg)
Eskrim Turnuvası Şampiyonları
1 Aralık 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/aileetkinlik2.png)
‘Aile Katılımı’ etkinliklerinde bugün Hazırlık A sınıfı
2 Aralık 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/YildizVoleybolFinal-1080x480.jpg)
2022-2023 Okul sporları müsabakalarına katılan TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımımız, Final maçında Cumhuriyet Ortaokulunu 2-1 yenerek İLÇE 1.si olmuştur. Ayrıca takımımız ilde yapılacak finallere katılmaya da hak kazanmıştır. Öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Engin Kılıç’ı kutlar, başarılarının devamını dileriz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/YildizVoleybolFinal-1024x1024.jpg)