![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/felsefe2.jpg)
Anaokulu öğrencilerimiz felsefe klübümüzde
29 Kasım 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/dis3.jpg)
Ağız ve Diş Sağlığı Haftası
29 Kasım 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/316418109_129790566578381_9101525981136014735_n-1-1024x480.jpg)
2022 – 2023 Okul sporları müsabakalarına katılan TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımımız, A gurubundaki ilk maçında TOKİ Korubaşı Ortaokulunu 2-0 yenmiştir. Öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Engin Kılıç’ı kutlar, başarılarının devamını dileriz.
#tedkdzereğlikoleji #tedliolmakayrıcalıktır #eğitimdeğiştirir #ted
Video İçin Tıklayınız : “Geleneksel Çocuk Oyunları”
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/316418109_129790566578381_9101525981136014735_n.jpg)