![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/sinif-temsilci-haberi.jpg)
İlkokul sınıf temsilcisi seçimleri tamamlandı.
4 Ekim 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/collage.jpg)
Lise Okul Aile Birliği Genel Kurulunu Gerçekleştirdik.
4 Ekim 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/ilkokulhaber3-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 3. ve 4. sınıflar arasında düzenlenen Futbol Turnuvasında şampiyon olan 3-A ve 4-A sınıflarına başarı belgeleri Anaokulu ve İlkokul Müdürümüz Sayın Betül KARALI HAMARAT tarafından takdim edildi. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/ilkokulhaber3-1024x1024.jpg)