![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/lise2-1.jpg)
26 Eylül Dil Bayramı.
28 Eylül 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/lise-haber-1.jpg)
10. Sınıflar Genel Veli bilgilendirme toplantımızı gerçekleştirdik.
28 Eylül 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/futbollll-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 3. ve 4. sınıflar arasında düzenlenen futbol turnuvası sona ermiştir. Turnuvayı 3. sınıflar arasından 3-A, 4. sınıflar arasından 4-A sınıfı kazanarak şampiyon olmuştur. Şampiyon olan sınıflarımızı tebrik eder, turnuvada mücadele eden takımlarımıza teşekkür ederiz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
Video1 İçin Tıklayınız : “Futbol Turnuvası“