![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/new-haber.jpg)
Sonbahara Merhaba!
26 Eylül 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/1.jpg)
2,3 ve 4. sınıf öğrencilerimiz, rehberlik etkinliklerinde.
26 Eylül 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/IMG_5447-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 1. Sınıf Öğrencilerimiz, müzik dersinde Orff çalgılarından marakas ve yer davulu ile ritim çalışmaları yaptılar. Eğlenerek öğrenen öğrencilerimiz keyifli bir ders saati geçirdiler.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
Video1 İçin Tıklayınız : “MÜZİK DERSİ“