![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/2.jpg)
Mart Ayının en Temiz Sınıfları…
4 Nisan 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/collage2-1.jpg)
Okçuluk İL şampiyonası…
5 Nisan 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/Untitled-3-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu Öğrencileri Görsel Sanatlar Atölyesi’nde seramik çalışmalarına heyecanla başladılar. Derinlemesine özümsedikleri sanat akımlarından biri olan Popart Sanatının örneklerini bu kez 3 boyutlu bir şekilde yorumlamanın heyecanını yaşadılar. Elle şekillendirdikleri seramik kilini fırınlanma işleminden sonra rengârenk boyayarak sanat üretimlerini gerçekleştiren öğrencilerimiz, farklı malzemelerle sanata dokunmanın ve üretim yapmanın doyumuna ulaştılar.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
Video İçin Tıklayınız : “Atölyede Seramik Heyecanı”