![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/4.jpg)
“Aile Katılımı” etkinliklerinde bugün.
18 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/Adsiz-2.png)
“Çanakkale geçilmedi, geçilmez! ”
21 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/BeFunky-collage-38-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu “Aile Katılımı” etkinliklerinde bugün, Hazırlık C sınıfı öğrencilerimiz veterinerlik mesleği hakkında bilgi sahibi oldu, Mini TED sınıfı öğrencilerimiz de kuş yuvası boyama etkinliği yaparak öğretici ve eğlenceli vakit geçirdiler. Katılım gösteren velilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/BeFunky-collage-38-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/BeFunky-collage-39-1024x1024.jpg)