![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/ansinifiyeni3.jpg)
“Aile Katılımı” etkinliklerinde bugün.
16 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/WhatsApp-Image-2022-03-16-at-18.49.24.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Kurucu Temsilcimiz Sn. Ali Şener; vakıf yönetim kurulumuz ile bir araya geldiler.
18 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/Untitled-1-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel ortaokulu öğrencilerimiz; öğle tatillerinde kaliteli zaman geçirmek, kendilerini duygusal yönden ifade edebilmek ve özgüvenlerinin gelişimini sağlamak adına belli aralıklarla “TED Stage” etkinliği gerçekleştiriyor. Bu hafta TED Stage’de kemanı ile 5-A’ dan Ecem Naz Öztürk, piyano performansları ile 5-A’ dan Kağan Sarp Öztürk ve 7-B’den İrem Küçüktaş sahne aldılar. Etkinliğe katılan öğrencilerimize okul müdürümüz Sayın Sahir Akçakoca öğrencilerimiz ve müzik öğretmenlerimize teşekkür edip öğrencilerimize katılım belgeleriyle çiçeklerini verdi.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/Untitled-1-1024x837.jpg)