![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/1.jpg)
“Aile Katılım Etkinliği”
7 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/mart.png)
“Dünyada her şey kadının eseridir.”
8 Mart 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/ingilizce-zumre-776x480.png)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi yabancı diller zümresinin önderliğinde; erkek öğrencilerin güzel dileklerinden oluşan bir çalışmayla 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladılar. Öğrencilerimizi ve emeği geçen tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
Video İçin Tıklayınız : “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü“