![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/273309827_2158753017621978_2580659803956790732_n.jpg)
Öğrencilerimiz, Toprak Güngör ile Deniz Rüzgâr’ın briç başarısı.
4 Şubat 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/273203598_2159711657526114_6783541099126518851_n.jpg)
8. Sınıf öğrencilerimiz, LGS yolunda son viraja girdikleri bu süreçte.
6 Şubat 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/273203616_2159660080864605_1460658619846185143_n-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi 11. ve 12. sınıf öğrencilerimiz tatilde de çalışkanlıklarından ödün vermediler; değerli öğretmenlerimizle sınav hazırlıklarını sürdürdüler. Sınav maratonuna bir adım daha yaklaşmış olan öğrencilerimiz, öğrenmelerini ve sınav becerilerini yükselterek ikinci döneme büyük bir heyecanla başlayacaklar. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar diliyoruz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted