![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/Adsiz-2.png)
‘Robotik Kodlama Sergisi’
19 Ocak 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/ted-stage-ortaokul.jpg)
TED Stage Ortaokul.
19 Ocak 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/WhatsApp-Image-2022-01-19-at-11.27.30-1200x480.jpeg)
KÜÇÜK ERKEKLER VOLEYBOL TAKIMIMIZ İL BİRİNCİSİ !2021-2022 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları bünyesinde gerçekleştirilen Küçük Erkekler Voleybol müsabakalarında TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu Voleybol takımımız, Turgut Reis Ortaokulunu 2-0 yenerek İL 1.’si olmuştur. Gurur dolu başarıları için öğrencilerimizi ve beden eğitimi öğretmenimiz Engin Kılıç’ı kutlar; öğrencilerimizin ve öğretmenimizin başarılarının devamını dileriz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted