![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/YAZILI-KOLAJ-Recovered2.jpg)
3.sınıf öğrencilerimiz Almanca dersinde.
13 Ocak 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/2-LI-COLLAGE.jpg)
7. sınıf öğrencimiz Ada Berva Hamarat, bronz madalya kazandı.
14 Ocak 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/01/YAZILI-KOLAJ-Recovered-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu öğrencilerimiz; öğle tatillerinde kaliteli zaman geçirmek, kendilerini duygusal yönden ifade edebilmek ve özgüvenlerinin gelişimini sağlamak adına belli aralıklarla “TED Stage” etkinliği gerçekleştiriyor. Bu hafta TED Stage’de saksafonu ile 5-B’ den Zihni Kuzey Cengiz, piyanoda ise 5-B’den Ada Batu Arslan ve İsmail Göksel sahne aldılar. Etkinliğe katılan öğrencilerimize okul müdürümüz Sayın Sahir Akçakoca öğrencilerimiz ve müzik öğretmenlerimize teşekkür edip öğrencilerimize katılım belgeleriyle çiçeklerini verdi.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted