![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/ortaokul-1.jpg)
“OKU-YORUM”
20 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/YAZILI-KOLAJ-3.jpg)
Genç Kız A Voleybol takımımız il 1. si olmuştur.
20 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/kolaj1-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 6.sınıf öğrencilerimiz, İngilizce düşünme ve konuşma becerilerini ve telaffuzlarını geliştirmek amacıyla Food & Drink konusunu “Board Game” üzerinde pekiştirtirdiler. Bu eğlenceli oyunu aileleriyle birlikte oynayan öğrencilerimiz, edindikleri kelimeleri keyifle tekrar etme şansı buldular.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted