![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/242091146_2123555444475069_1757007976284408160_n.jpg)
İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz, Word Wizards’ta yarıştı.
20 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/collage-fen.jpg)
2. sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri ve Laboratuvar dersinde.
20 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/lise-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi2021-2022 Eğitim öğretim yılı okul sporları bünyesinde gerçekleştirilen müsabakalarda Genç Kız A voleybol takımımız il finallerinde yarı final maçını Bahçeşehir Koleji ile oynayarak müsabakayı 3-1 kazanıp final müsabakası oynamaya hak kazanmıştır. Sporcularımızı tebrik eder, il finallerinde başarılar dileriz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted