![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/ortaokul.jpg)
Yazar İle Söyleşi…
16 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/hazir1-1.jpg)
“Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası”
17 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/YAZILI-KOLAJ-2-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi 2021-2022 Eğitim öğretim yılı okul sporları bünyesinde gerçekleştirilen müsabakalarda Genç Erkekler Masa Tenisi İl finallerine katılan takımımız il 4. sü olmuştur. Turnuvaya katılan tüm öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted