![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/bilge-kunduz-ortaokul.jpg)
Uluslararası Enformatik ve Bilgi İşlemsel Düşünme Etkinliği.
3 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/Untitled-1.jpg)
Lise Öğrencilerimiz, Görsel Sanatlar Dersi’nde.
3 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/LISE-BASKETTT-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi 2021-2022 Okul Sporları bünyesinde gerçekleştirilen müsabakalarda Genç Erkek Basketbol takımımız Alaplı Fen Lisesini 71-53 yenerek 3. karşılaşmasından da galibiyetle ayrıldı. Öğrencilerimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted