![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/lise-haber2.jpg)
TED Edirne Koleji tarafından gönderilen ve Edirne’nin zengin tarihini, kültürel birikimini yansıtan kitaplar için teşekkür ederiz.
3 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/bilge-kunduz-ortaokul.jpg)
Uluslararası Enformatik ve Bilgi İşlemsel Düşünme Etkinliği.
3 Aralık 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/voleybol-lise-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi 2021-2022 okul sporları bünyesinde gerçekleştirilen müsabakalarda Genç Kız A voleybol takımımız Kadri Yılmaz Lisesi maçını 2-0 alıp bölge 2. si olarak bir üst gruba çıkmaya hak kazanmıştır. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted