![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/ilokul1.jpg)
What’s my word?
12 Kasım 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/ortaokulfen-haberi.jpg)
5. Sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersinde.
12 Kasım 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/kitap2-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu öğrencilerimiz, 8-14 Kasım Dünya Çocuk Kitapları Haftası etkinlikleri kapsamında kendi kitaplarının yazarı oldular. Tasarımlarıyla resmettikleri kitaplarını arkadaşları ile paylaşan öğrencilerimiz her kitabın farklı bir dünya olduğu mesajını verdiler.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted