![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/Untitled-2.jpg)
Anaokulu öğrencilerimiz, Atatürk’e olan sevgilerini sanatla yaşadılar ve renklerle anlattılar.
9 Kasım 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/255507077_2095099473987333_6110973836332521052_n.jpg)
Ortaokul öğrencilerimiz, bilişim teknolojileri derslerinde.
10 Kasım 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/kolaj3-1076x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 6 ve 7. sınıf öğrencilerimiz, Türkçe derslerinde Ümit Yaşar Oğuzcan’ın “Mustafa Kemal’i Düşünüyorum” adlı şiirini karartma şiir tekniğiyle yeniden yorumlayarak Atatürk’ e olan sevgilerini dile getiren dizeler yazıp kendi çizimleriyle birleştirdiler.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted