![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/TED-29-ekim_1280_720_NEW.png)
Cumhuriyet Coşkusu.
28 Ekim 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/250491028_2085314531632494_4029314581327670657_n.jpg)
29 Ekim Etkinlikleri.
29 Ekim 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/TED-29-ekim_1280_720_NEW-1200x480.png)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okullarında “Cumhuriyet Festivali” Cumhuriyetimizin 98. yaşını büyük bir coşku ile karşılayan öğrencilerimiz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında bağımsızlığımızın sembolü olan ay-yıldızlı, al bayrağımıza saygı, sevgi ve bağlılıklarını göstermek için okul bahçesinde İzmir Marşı eşliğinde büyük bir Türk bayrağı oluşturdular. Milli değerlerine her zaman sahip çıkan öğrencilerimizi yürekten kutluyoruz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
Video İçin Tıklayınız : ““Cumhuriyet Festivali””