![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/FEN1.jpg)
İlkokulu 1. Sınıf öğrencilerimiz, Fen Bilimleri ve Laboratuvar dersinde.
18 Ekim 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/el.jpg)
15 Ekim Dünya El Yıkama Günü kutlu olsun.
18 Ekim 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/TOP1-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokul Sınıf Öğrenci Temsilcileri, ilk toplantılarını gerçekleştirdiler. Sınıf öğrenci temsilcilerimiz sınıf arkadaşlarının dilek ve temennilerini okul idaresine ilettiler. Toplantı sonunda Sınıf Öğrenci Temsilcilerine Okul Müdürümüz Betül Hamarat tarafından temsilcilik belgeleri takdim edildi.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted