![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/ibrahimcolak.png)
Dünya Artistik Cimnastik şampiyonu ile beraberdik.
16 Mayıs 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/OgretirkenOgrenme.png)
Öğretirken Öğreniyoruz
18 Mayıs 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/i1-1200x480.jpg)
TED Kdz Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları 4. Sınıf öğrencilerimiz online görsel sanatlar dersinde kendi isimlerinden yaptıkları grafik tasarımlarla dikkat çektiler. Güzel sanatların estetik nitelikleri ile birlikte resim ve yazıyı birbirini tamamlayan bir düzenleme içinde kullanarak birbirinden özgün farklı çalışmalar tasarlayan öğrencilerimizin çalışmaları göz doldurdu.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır