![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/2.jpg)
Anaokulu öğrencilerimiz, Paul Klee’nin eserlerini muhteşem bir şekilde yorumladılar.
3 Mayıs 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/Agaclar-nasil-konusur_-1_001.jpg)
“Ağaçlar nasıl konuşur?”
4 Mayıs 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/o2-1200x480.jpg)
TED Kdz Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları 4. sınıf öğrencilerimiz, Online(çevrimiçi) Görsel Sanatlar dersinde çizgi biçim, renk ,doku görsel algıda ikiliğe olanak veren soyut geometrik kompozisyonları içeren Op-Art sanatı ile yaptıkları birbirinden güzel ve başarılı çalışmalarıyla dikkat çektiler.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır